Dostek Elektronik, Danışmanlık ve Teknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2006 senesinde kurulmuştur. Faaliyet alanları Teknolojik Çözüm ve Hizmetler ile Yönetim Danışmanlığı olarak ikiye ayrılır.

Teknoloji birimi faaliyetleri IT, Bankacılık, Perakende ve Güvenlik Sistemleri donanımları için teknik servis hizmetleri , teknik servis yönetim danışmanlığı , sistem entegrasyonu hizmetleri , ATM güvenlik çözümleri ve çeşitli amaçlar için üretilen kiosk çözümleridir. Elektronik ve teknoloji alanında çalışan mühendis ve teknisyenlerimiz konularında özel olarak eğitilmiş olup teorik bilgilerini çok uluslu bir bilgisayar firmasında kazandıkları 20 yıldan fazla deneyimleri ile birleştirmişlerdir.

Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimiz ise kurumların iç ve dış piyasalar, yerel ve sektörel rekabet koşulları ve müşteri ihtiyaçları çerçevesinde sağlıklı bir organizasyonel yapı, yüksek seviyeli bir verimlilik ve sürdürülebilir bir karlılık anlayışı ile hizmetlerine devam edebilmeleri için gerekli danışmanlık ve eğitim çalışmalarını içermektedir.

Dostek, hizmet kalite seviyesini en üst düzeyde tutabilmek için faaliyet konularıyla ilgili gelişmeleri ve uygulamaları yakından takip eder. Gerek teknoloji, gerekse yönetim danışmanlığı ve eğitim alanlarında yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen güncel yenilikleri hizmete sunar, aynı zamanda özgün çözümler üretir.

Hizmetlerimizi sunarken temel aldığımız nokta, kurumsal başarıyı geliştirmek ve devamlılığını sağlamanın, kurum içinde ortak değerlerin ve kültürün oluşturulmasına bağlı olduğudur. Çalışmalarımız, bu temel ilke doğrultusunda ve danışmanlarımızın uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerine dayalı olarak üretilen çözümler ile şirketlerin yönetsel etkinlik ve becerilerinin hedef ve stratejileri ile uyumlu şekilde geliştirilmesi üzerine odaklanmaktadır.